TRÉNINKY 2013 / 2014

 

Pravidelné tréninky v Pardubicích.

Začínáme 3.9.2013 na atl. dráze TJ Sokol Na Olšinkách, krátkým běžeckým tréninkem. Následující týden již naplno dle rozvrhu tréninků – viz tabulka. Rozvrh může být ev. upřesněn/pozměněn dle naplnění kapacit.

Léto: září – říjen a duben – červen.  Zima: listopad – březen. Mladší: do 11 let včetně.  Starší: 12 let a více.

Plaveckou přípravu lze doplnit (po domluvě!) s tréninky SpS Luďka Buriana (starší) nebo tréninkovou skupinou, ev. přípravkami Petra Dastlíka (mladší).

Navýšení plaveckých tréninků ve spolupráci s SC PAP, PK Pce a KVS Pardubice.

Tréninky venku mohou být v případě nepříznivého počasí zrušeny.

Lze využít veškeré tréninkové časy nebo jen vybrat ty, které Vám (ideálně v kombinaci s jiným sportem) nejlépe vyhovují.

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí, splatné do 30.9.2013, resp. do 15.2.2014.

Nepravidelné tréninky.

základní – několik jednodenních a víkendových sportovních kempů v roce zaměřených vždy na plavání v kombinaci s během / kondiční přípravou / cyklistikou / během na lyžích. Místo: Pardubice, Chrudim, Hlinsko, Jablonec n.N., Žďár n.S., Trutnov. Kempy jsou otevřeny široké veřejnosti.

VIP – cca jednou za 3-4 týdny jednodenní nebo víkendový sport. kemp zaměřený vždy na plavání v kombinaci s během / kondiční přípravou / cyklistikou / během na lyžích. Místo: Pardubice, Chrudim, Hlinsko, Jablonec n.N., Žďár n.S., Trutnov, Praha, Brno. Kempy jsou otevřeny i mimo oddíl, podmínkou je minimální věk 12 let a adekvátní sportovní výkonnost.

Běžecké konzultace s Jiřím Seidlem (trenér Venduly Frintové) – po domluvě. Podmínkou  minimální věk 12 let a adekvátní sportovní výkonnost.

 Pro informace volejte, pište ZDE.

 

Comments are closed.